EU GREEN Research Week WP3

Zapraszamy na warsztaty i szkolenia zakresie działań pakietu roboczego WP3 – Tworzenie struktury kształcenia opartej na badaniach poprzez klastry doskonałości.

W ramach EU GREEN Research Week w dniach 26-28 czerwca będzie możliwość dołączenia do organizowanych warsztatów i spotkań w zakresie działań pakietu roboczego WP3 – Tworzenie struktury kształcenia opartej na badaniach poprzez klastry doskonałości.

Spotkanie realizowane jest przez Uniwersytet w Angers (Francja). Przygotowane spotkania odbywać się będą w formule hybrydowej. Szczególnie zapraszamy na workshop poświęcony doktorantom, dotyczący rozwijania umiejętności w zakresie modelowania i analizy w celu realizacji celów zrównoważonego rozwoju.

Będzie też możliwość skorzystania z szerokiej oferty warsztatów tematycznych, skupionych głównie wokół międzynarodowych projektów badawczych.

Szczegółowy program wydarzenia oraz linki do spotkań dostępne są na stronie wydarzenia.