POWER 3.5

prohum.png

Projekt „UPWr 2.0: międzynarodowy i interdyscyplinarny program rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu”

realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś III – Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych

Projekt dedykowany dla doktorantów realizujących proces kształcenia w SD UPWr – wszystkich dyscyplin, którzy przejdą dodatkowy proces rekrutacji dedykowany do projektu.

Działania projektu dedykowane doktorantom SD obejmują m.in.:

• realizację interdyscyplinarnych i międzynarodowych programów kształcenia z przewidzianym wyborem ścieżek rozwoju w danej dyscyplinie,
  • dodatkowe stypendia,
  • udział w długoterminowym (12 miesięcy) stażu za granicą,
  • udział w 2 międzynarodowych zagranicznych konferencjach naukowych,
  • udział w 2 krajowych konferencjach naukowych,
  • finansowanie specjalistycznych analiz i zakup materiałów do badań,
  • finansowanie wydruku publikacji naukowych.

Programem objętych zostanie 14 doktorantów, w tym 7 cudzoziemców, przez cały okres realizacji procesu kształcenia w SD UPWr w latach 2019-2023 z naboru z rocznika 2019/2020.