Gatulacje na ręce Pani mgr inż. Karoliny Sobieraj oraz promotora prof. dr hab. inż. Andrzeja Białowca

W związku z wyróżnieniem w Studenckim Programie Stypendialnym w kategorii Stypendium im. Mariana Suskiego.

W ramach uchwały nr XLII/1089/21 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 8 lipca 2021 r. w sprawie zasad udzielania i wysokości stypenium dla studentów i doktorantów w ramach Studenckiego Programu Stypendialnego, Prezydent Wrocławia przyznał stypendia doktorantom, którzy wykazali się wybitnymi osiągnięciami w dziedzinach ważnych dla rozwoju Wrocławia.

Wśród wyróżnionych osób wyróżnionym w Studenckim Programie Stypendialnym w kategorii Stypendium im. Mariana Suskiego wyróżniona została doktorantka Szkoły Doktorskiej UPWr Pani mgr inż. Karolina Sobieraj.

Składamy serdeczne gratulacje na ręce Pani mgr inż. Karoliny Sobieraj

oraz promotora prof. dr hab. inż. Andrzeja Białowca.