Nabór wniosków w programie stypendialnym dla doktorantów działających na rzecz realizacji celów zrównoważonego rozwoju

Już 15 października Wrocławskie Centrum Akademickie uruchomi nabór wniosków dla doktorantów studiujących we Wrocławiu.

O przyznanie stypendium można ubiegać się w dwóch kategoriach:

1. dla studentów przygotowujących pracę magisterską dotyczącą zagadnień związanych z celami zrównoważonego rozwoju (1000 zł miesięcznie przez maksymalnie 9 miesięcy);
  2. dla studentów i doktorantów, którzy angażują się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju zgodnie z celami określonymi w rezolucji ONZ „Przekształcamy nasz świat: Agenda na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030” z dnia 25 września 2015 r. (1500 zł miesięcznie przez maksymalnie 9 miesięcy);

Szczegółowe zasady ubiegania się o stypendium oraz wzór wniosku znaleźć można na stronie wydarzenia.

Wypełniony wniosek wraz z załącznikami należy złożyć w terminie do 15 listopada 2024 r. w siedzibie Wrocławskiego Centrum Akademickiego przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, IV piętro, p. 7 50-059 Wrocław.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w programie na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 28 października 2024 r. o g. 14 w Sali Sesyjnej Rady Miejskiej Wrocławia, Sukiennice 9, II piętro. W jego trakcie przybliżymy zasady nowego programu stypendialnego i wyjaśnimy, dlaczego idea zrównoważonego rozwoju jest tak bliska Wrocławiowi.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres: magdalena.wojcik01@um.wroc.pl.
Serdecznie zapraszamy!