XLIX Konferencja Naukowa Sekcji Żywienia Zwierząt Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury Polskiej Akademii Nauk

Zapraszamy serdecznie Doktorantów do wzięcia udziału i zaprezentowania swoich osiągnieć naukowych w sesji dla Młodych Naukowców!

Instytut Żywienia Zwierząt i Bromatologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wraz z Instytutem Fizjologii i Żywienia Zwierząt im. Jana Kielanowskiego Polskiej Akademii Nauk oraz Sekcją Fizjologii i Żywienia Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury PAN serdecznie zapraszają na XLIX Konferencję Naukową Sekcji Żywienia Zwierząt Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury Polskiej Akademii Nauk.
Konferencja odbędzie się w dniach 25-27 września 2023 r. w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w trybie hybrydowym.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konferencji zamieszczone są na stronie internetowej organizatora.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest zgłoszenie i wypełnienie deklaracji w formularzu.

Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres mailowy: knz2023@up.lublin.pl.