XXI Konferencjia Studencka i Doktorancka Kół Naukowych pt. "Nauka i sztuka młodych wobec wyzwań współczesnego świata"

Konferencja, odbędzie się w formie hybrydowej (możliwość uczestnictwa w formie stacjonarnej i zdalnej) w dniu 9 września 2024 r.

Konferencja prowadzona będzie w 6 sekcjach tematycznych:

• nauk humanistycznych;
  • nauk społecznych;
  • nauk rolniczych;
  • nauk medycznych i nauk o zdrowiu;
  • nauk ścisłych i przyrodniczych;
  • sekcji sztuki.

Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów oraz pasjonatów nauki i sztuki - pragnących nawiązać kontakt ze środowiskiem akademickim i wspomóc swoją wiedzą i doświadczeniem młodych naukowców.

Celem konferencji jest zaprezentowanie, zarówno dotychczasowego dorobku naukowego i artystycznego studenckich oraz doktoranckich kół naukowych, jaki i wskazanie perspektyw ich dalszego rozwoju. Podczas konferencji przewidziany jest również wernisaż wystawy, dlatego do udziału zapraszamy również artystów.

W trakcie konferencji przewidujemy konkurs na najlepszy artykuł naukowy zaprezentowany podczas obrad w sekcjach.
Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem https://www.uws.edu.pl/uniwersytet/wydarzenia/xxi-konferencja-kol-naukowych

Zgłoszenia oraz artykuły przyjmowane są do 24 maja 2024 r.
Wysokość opłaty za uczestnictwo w konferencji od 100 zł.