Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na XIX Międzynarodową Konferencję Naukową „Edukacja XXI wieku”

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25.10.2024 r. w Ośrodku Wczasowo-Konferencyjnym BEL-AMI w Zakopanem. Konferencja ta jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Udział w kolejnej XIX Międzynarodowej Konferencji Naukowej: Edukacja XXI wieku, zapewne będzie dla jej Uczestników możliwością podzielenia się w swoich wystąpieniach eksperymentami, doświadczeniami, obserwacjami, komentarzami i wskazówkami dotyczącymi pozytywnych i negatywnych zjawisk i procesów edukacyjnych i naprawczych pochodzących z różnych dziedzin nauki. Będzie to również aktywny udział w dyskusjach w zakresie korzystania z danych zawartych we własnej literaturze badawczej lub teoretycznej Uczestników, a także ujętych w literaturze polskiej lub obcojęzycznej. Będą one dotyczyły praktyki badawczej autorów: opisowej, diagnostycznej, wyjaśniającej, eksperymentalnej, a w szczególności praktyki innowacyjnej w zakresie szerokiej wiedzy nauk medycznych, społecznych i nauk o bezpieczeństwie. Planowane spotkania i dyskusje będą okazją do międzynarodowej wymiany wiedzy i spotkania naukowców, również z różnych uczelni w Polsce. Ich owocem, wzorem poprzednich konferencji, zapewne będzie tworzenie naukowych kontaktów i przyjaźni, prowadzących do realizacji  wspólnych zamierzeń naukowych a także towarzyskich.

Konferencja organizowana w Zakopanem, da również okazję  oglądania Tatr i poznawania na miejscu elementów kultury podhalańskiej i architektury zakopiańskiej.

Wszelkie informacje wraz z kartą zgłoszenia znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia.

Pani Sekretarz Konferencji mgr Natalia Mikuła pozostaje do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.