Zapraszamy do udziału w LXXXVIII Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego pt. „Hodowla zwierząt perspektywą rozwoju Polski”

Wydarzenie to będzie okazją do wymiany poglądów i naukowej dyskusji w zakresie możliwości wdrażania osiągnięć naukowych do praktyki zootechnicznej, ochrony środowiska rolniczego, ochrony zasobów naturalnych i zachowania bioróżnorodności.

Zjazd odbędzie się w dniach 11-13.09.2024 roku w Uniwersytecie w Siedlcach (ul. Żytniej 39).

W ramach zjazdu odbędą się: sesja plenarna, sesja Młodych Naukowców oraz obrady w sekcjach specjalistycznych - Chowu i Hodowli Bydła, Trzody Chlewnej, Owiec i Kóz, Zwierząt Futerkowych, Drobiu, Koni, Zwierząt Towarzyszących i Dzikich, Praktyki Hodowlanej i Żywienia Zwierząt.

Organizatorem LXXXVIII Zjazdu Naukowego PTZ jest Siedleckie Koło Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego a współorganizatorem Instytut Zootechniki i Rybactwa Uniwersytetu w Siedlcach.

Niezbędne pliki