Zapraszamy na Letnią Akademię Rozwoju!

Okres wypoczynku nie sprzyja tworzeniu biznes planów, robieniu analiz biznesowych itp. (na to przyjdzie czas w kolejnym roku akademickim), więc zapraszamy do zadbania o własny rozwój inaczej.

Według SRI International 75% długoterminowego sukcesu opiera się na opanowaniu umiejętności miękkich! Tylko 25% jest zależne od kompetencji twardych.

Dlatego w cyklu 6 szkoleń chcemy dać Państwu szansę na rozwój zdolności komunikacyjnych, zarządzania sobą w czasie, radzenia sobie ze stresem, wyznaczania i realizacji celów czy automotywacji.

Mamy dla Państwa przygotowanie szkolenia, a w zasadzie warsztaty – dużo będziemy ćwiczyć (na tym polega doskonalenie umiejętności) – z zakresu:

• 8.07 Skutecznej komunikacji,
  • 22.07 Wyznaczania i realizacji celów oraz automotywacji,
  • 5.08 Zarządzania sobą w czasie,
  • 19.08 Kształtowania i zmiany nawyków,
  • 2.09 Zarządzania stresem,
  • 16.09 Dobrej Prezentacji.

Spotkania będą się odbywały w co drugi poniedziałek w godzinach 8-15.
Moga Państwo wybrać czy wziąć udział we wszystkich, czy tylko w wybranych panelach.

Zapisy na poszczególne warsztaty w linku.