Zaproszenie na konferencję „Trendy i wyzwania edukacyjne dla uczelni wyższych"

Zastanawiali się Państwo jak będzie wyglądał uniwersytet przyszłości? Jak edukacja ma odpowiadać na współczesne wyzwania rynku pracy i jaka jest jej rola w zmieniającej się rzeczywistości? To kluczowe pytania jakie zadają organizatorzy konferencji „Trendy i wyzwania edukacyjne dla uczelni wyższych”.

Odpowiedzą na nie 11 października od godz. 9.15 w Auli Jana Pawła II Centrum Dydaktyczno-Naukowe UPWr goście konferencji:

Aleksandra Trapp z infuture.institute,

prof. Stanisław Czachorowski z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego,

dr Grzegorz Grzegorczyk z Uniwersytetu Gdańskiego,

dr Małgorzata Miśniakiewicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Szczegóły i program konferencji zamieszczone są na stronie UPWr.

Będzie to nie tylko szansa, by posłuchać interesujących wykładów, ale też porozmawiać o tym, jak kształtować edukację na uczelniach wyższych, aby nadążyć za dynamicznie zmieniającym się światem oraz otworzyć sobie drzwi nowych możliwości.

By umożliwić Państwu udział w konferencji prof. Jarosław Bosy, rektor UPWr ogłosił 11 października w godzi. 8.00- 14.00 godziny rektorskie.

Serdecznie zapraszam Państwa na to wydarzenie!