Zaproszenie na Otwarte Posiedzenie RMN O

W związku z odbywającym się w dniu 21 czerwca 2024 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie otwartym posiedzeniem Rady Młodych Naukowców zapraszamy na obrady, które zaplanowano na godz. 11:00 w Centrum Wodnym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW - ul. Ciszewskiego 6, 02-766 Warszawa).

Celem otwartych obrad jest umożliwienie integracji społeczności młodych naukowców, wzmocnienie jej podmiotowości w środowisku akademickim, a także zacieśnianie współpracy w ramach sektora szkolnictwa wyższego i nauki. Uwzględniając powyższy cel, spotkanie będzie okazją do stworzenia platformy wymiany doświadczeń dla ogółu środowiska akademickiego w przedmiocie rozmów dot. roli młodych naukowców w polskiej nauce. W uroczystości wezmą udział przedstawiciele polskiej nauki.

Zachęcamy do zapisów on-line. Posiedzenie będzie również transmitowane on-line.