Szkolenia z języka angielskiego

baner_ster.png

Szkolenie z  języka angielskiego z certyfikowanym egzaminem  IELTS, dla doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

w ramach zadania „UPWr Doctoral School towards the international network of doctoral education” projektu: International Interdisciplinary Doctoral School - at the HEART of BioBased University, finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu STER - Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich (Umowa nr BPI/STE/2021/1/00008/U/00001)

Ilość uczestników: 30 osób, doktorantów Szkoły Doktorskiej, w podziale na maksymalnie 4 grupy, z uwzględnieniem poziomu nauczania (poziom B2 - C2).

Czas trwania: 30 godz/ 1 grupę.

Planowany termin kursu: 7.11.2023 – 17.01.2023

Zajęcia dwa razy w tygodniu:

Grupa 1: wtorek 8.30-10.00, środa 8.30-10.00

Grupa 2: wtorek 10.15-11.45,  środa 10.15-11.45

Kurs kończy się egzaminem międzynarodowym IELTS

Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o zapoznanie się z dokumentami rekrutacyjnymi i wypełnienie zał. 1, zał. 2 oraz zał. 3.

Dokumenty rekrutacyjne:

Regulamin rekrutacji do kursów językowych dla doktorantów Szkoły Doktorskiej realizowanych w ramach zadania nr 3 projektu pn. „International Interdisciplinary Doctoral School - at the HEART of BioBased University”

Załącznik 1 Formularz zgłoszeniowy na kurs językowy

Załącznik 2 Oświadczenie uczestnika projektu

Załącznik 3 Dodatkowa zgoda uczestnika na przetwarzanie danych

Skany wypełnionych i podpisanych dokumentów rekrutacyjnych
wraz z załącznikami należy przesłać na adres:
rekrutacja.nawa@upwr.edu.pl

Rekrutacja dodatkowa została przedłużona do 20.10.2023 r.

Po zakwalifikowaniu na szkolenie oryginały dokumentów w wersji papierowej należy dostarczyć przed rozpoczęciem szkolenia do Sekcji Kształcenia Ustawicznego  i Organizacji Szkoleń, budynek A12 , ul. C.K. Norwida 27c, pok. 2.4

Więcej informacji: Joanna Markowska, e-mail:rekrutacja.nawa@upwr.edu.pl