Szkolenia z języka polskiego

baner_ster.png

Szkolenie z języka polskiego dla doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

w ramach zadania „UPWr Doctoral School towards the international network of doctoral education” projektu: International Interdisciplinary Doctoral School - at the HEART of BioBased University, finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu STER - Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich (Umowa nr BPI/STE/2021/1/00008/U/00001)

Czas trwania30 godz/ 1 grupę

Planowane termin kursuod 19.03.2024, dwa razy w tygodniu:

wtorek 12.00- 13.30

czwartki, godz. 10:00-11:30

Dokumenty rekrutacyjne:

Regulamin rekrutacji do kursów językowych dla doktorantów Szkoły Doktorskiej realizowanych w ramach zadania nr 3 projektu pn. „International Interdisciplinary Doctoral School - at the HEART of BioBased University”

1. Załącznik 1 Formularz zgłoszeniowy na kurs językowy
  2. Załącznik 2 Oświadczenie uczestnika projektu
  3. Załącznik 3 Dodatkowa zgoda uczestnika na przetwarzanie danych

Skany wypełnionych i podpisanych dokumentów rekrutacyjnych
wraz z załącznikami należy przesłać na adres:
rekrutacja.nawa@upwr.edu.pl

do 05.03.2024

Po zakwalifikowaniu na szkolenie oryginały dokumentów w wersji papierowej należy dostarczyć przed rozpoczęciem szkolenia do Sekcji Kształcenia Ustawicznego  i Organizacji Szkoleń, budynek A12 , ul. C.K. Norwida 27c, pok. 2.4

Więcej informacji: Joanna Markowska, e-mail: rekrutacja.nawa@upwr.edu.pl