Wymiana Osobowa Doktorantów

baner_ster_pl.png

Wymiana miedzynarodowa doktorantów realizowana w ramach zadania "UPWr Doctoral School towards the international network of doctoral education" projektu: International Interdisciplinary Doctoral School - at the HEART of BioBased University, finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu STER - Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich (Umowa nr BPI/STE/2021/1/00008/U/00001).

Wymiana międzynarodowa dedykowana jest interdyscyplinarnemu, międzynarodowemu zespołowi doktorantów (minimum dwóch
doktorantów, przy czym co najmniej jeden musi być z zagranicznej jednostki naukowej, a maksymalnie 3 osobom), z przeznaczeniem na nawiązywanie międzynarodowej współpracy akademickiej, w tym na wymianę osobową.

Maksymalna ilość zespołów: 13 zespołów (po 2 lub 3 osoby w zespole).

Termin wyjazdu: Wymianę osobową należy zrealizować w przeciągu 6 miesięcy od daty przyznania środków na wyjazd, nie później niż do 30.09.2024 r.

Maksymalna wysokość grantu : 20 000 zł

Aby wziąć udział w rekrutacji należy zapoznać się z regulaminem wymiany międzynarodwej. Następnie lider zespołu po nawiązaniu współpracy z doktorantem z zagranicznej jednostki naukowej składa do Biura Szkoły Doktorskiej w wersji papierowej
(oryginały) i elektronicznej załączniki od 1 do 5.

Skany wypełnionych i podpisanych dokumentów rekrutacyjnych należy przesłać na adres joanna.czech @ upwr.edu.pl.

Aplikacje będą oceniane przez komisję na podstawie złożonych dokumentów aplikacyjnych (załączników do regulaminu) oraz rozmowy kwalifikacyjnej z liderem zespołu.