Kursy z zakresu wizualizacji danych i analiz wielowymiarowych

baner_ster_i_upwr.png

Kursy z zakresu wizualizacji danych i analiz wielowymiarowych dla doktorantów Szkoły Doktorskiej realizowanych w ramach zadania nr 3 projektu pn. „International Interdisciplinary Doctoral School - at the HEART of BioBased University” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu STER - Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich (Umowa nr BPI/STE/2021/1/00008/U/00001).

Celem realizacji kursów jest podniesienie kompetencji doktorantów Szkoły Doktorskiej UPWr w zakresie wizualizacji danych i analiz wielowymiarowych poprzez:
1) realizację kursu podstawy wizualizacji danych w R z wykorzystaniem pakietu ggplot2;
2) realizację kursu analizy wielowymiarowe w języku angielskim.

Uczestniczyć można tylko w jednym kursie.

Zakres programowy kursów obejmuje realizację:
1) Kurs podstawy wizualizacji danych w R z wykorzystaniem pakietu ggplot2:
   a) Wsparcie obejmuje 15 osób,
   b) Termin kursu 14-15 listopada 2023 r. w godzinach 9.00-16.00 (2 dni po 8 godz. dydaktycznych (45-min.) dziennie);
2) Analizy wielowymiarowe:
  a) Wsparcie obejmuje 15 osób,
  b) Termin kursu NOWA DATA 12 i 15 grudnia 2023 r. w godzinach 9.00-16.00.

Zajęcia odbędą się w trybie zdalnym tj. online, w czasie rzeczywistym.

Aby wziąć udział w kursie należy przesłać skan podpisanych dokumentów (załączniki 1-3) na adres mailowy: joanna.czech @ upwr.edu.pl.

w terminie:

1) Kurs podstawy wizualizacji danych w R z wykorzystaniem pakietu ggplot2 - do 13.11.2023 r. godz. 11:00.

2) Analizy wielowymiarowe (j. angielski).

Po zakwalifikowaniu się do kursu kandydat/-ka zobowiązany jest do dostarczenia wypełnionych dokumentów w wersji papierowej do Biura Szkoły Doktorskiej ul. Norwida 25, budynek A1, pokój 204, w godzinach 8:00 – 15:00. Dokumenty należy dostarczyć w terminie 7 dni od ogłoszenia informacji o zakwalifikowaniu się na szkolenie.